הדברת חולדות

הדברת חולדות – כי הבריאות שלכם חשובה יותר

הדברת חולדות תוסיף לכם בריאות, שנים ואושר. במצב בו אתם רואים חולדה רצה לכם בין הרגליים ומגיעה היישר אל המקרר, אתם עלולים לאבד כמה שנים מהחיים הצרחות, השערות שמלבינות בן לילה והחרדה מפני החולדה המסתובבת יכולות להוציא אדם שפוי מדעתו ולגרום לו לנזקים נפשיים וגופניים. אם אתם אכן רוצים לשמור על הבריאות שלכם ולהאריך ימים ושנים, בצעו הדברת חולדות ותחסכו לעצמכם רגעים ארוכים של מבוכה, צרחות ואימה. על ידי טיפולי מניעה שתבצעו מראש, תוכלו לדעת שאתם בטוחים מנוכחות מכרסמים, וכי אין סיכוי שתיתקלו בחיות הקטנות והשעירות אצלכם בבית.

הדברת חולדות – טיפולי מניעה אפשריים

סגירת חורים

בכל בית ישנם חורים שצצים עם הזמן. הקירות עצמם מתחילים להתקלף מיושן ומהשנים שחולפות ולעיתים נפערים בהם חורים קטנים אשר אנו כלל לא מבחינים בהם. הרי בכל בית קורה מצב בו מופיעים סדקים קלים בקירות. כל אחד מאיתנו ידחה את התיקון לשנה הקרובה, לזמן בו יהיה לו יותר כסף או זמן או שניהם ביחד. אם אתם רוצים להימנע מחדירת חולדות אליכם הביתה, אתם חייבים להפסיק לדחות את סגירת החורים ולעשותה עוד היום. הזמינו איש שיפוצים או קחו בעצמכם מעט מלט וסגרו את החורים מכל כיוון. כך תוכלו להיות בטוחים שהחולדות לא יוכלו להיכנס אליכם בקלות.

הקפדה על ניקיון

חולדות אינן בוחלות באף סוג מזון ונהנות מכל סוג מזון בצורה שווה. אין זה משנה אם מדובר על פירורים מארוחת גורמה או שקית זבל מלאת ריח ומטפטפת. כל עוד לחולדות יש מזון בבטן הן רגועות ואינן מתעסקות בשום דבר אחר. אם תרצו שקט מחולדות אל תניחו להן לשבוע אצלכם בבית. הקפידו על ארונות מטבח סגורים, אריזות מזון שאינן פתוחות מחוץ לארונות וניקיון מבהיק. אל תניחו לרצפה להחזיק עליה פירורים אפילו לכמה דקות. בעזרת ההקפדה על הניקיון תוכלו לקבל שניים במחיר אחד. מלבד הרחקת החולדות מביתכם תוכלו להימנע גם ממפגשים עם נמלים, מאחר ואם אין לשני מינים אלו מזון הם מתרחקים בחיפושים אחריו.