נמלים בדירה

הן צרה שחוזרת על עצמה. פעם אחת משאירים את כלי הסוכר או צנצנת הדבש פתוחים ונחיל הנמלים מגיע בהמוניו. הנמלים נחשבות לחרקים עקשניים המוצאות את המקום המתאים להן ודבקות בו לאורך ימים ושנים. בכל פעם שמוצאים נמלים בדירה נלחצים מחדש ומתלבטים מה לעשות עם התופעה. אז כיצד מתמודדים עם נמלים בדירה? למי קוראים?

נמלים בדירה – השלבים שיוליכו אתכם אל השלווה המובטחת

סגירת המזון
כל מזון מושך את הנמלים ובמיוחד מזון מתוק. כדי להימנע מתופעה של נמלים בדירה חובה לסגור את כל אריזות המזון הנמצאות במטבח. גם אריזות שנפתחות ואין להן אטימה חוזרת צריך לסגור, אך יש לכך פתרון. בדיוק למצבים אלו הומצאו אוטמי שקיות מפלסטיק שמונעים כניסת חרקים אל האריזות.
[content_block id=21]

איטום הפתחים
בכל בית שבו נמצאות נמלים בדירה ככל הנראה יש פתחים שמהם נכנסו הנמלים. כדי לוודא שתופעת הנמלים לא תחזור על עצמה לאחר מיגורה, חובה לאטום כל פתח וסדק אפשריים. כדאי לעבור בדירה בבדיקה מדוקדקת ולחפש את החורים הקטנטנים שמהם מסתננות הנמלים. לאחר מיפוי כל החורים צריך לאטום אותם עם חומרי איטום שיחזיקו מעמד לאורך שנים ונגד התקפות הנמלים.

הזמנת הדברה
רוב האנשים העומדים מול מלחמה נגד נמלים בדירה מבינים שצריך התערבות מקצועית, והדרך המקצועית ביותר להילחם בנמלים היא באמצעות הדברה. ההדברה גורמת לנמלים להסתלק מהדירה בחזרה לקן שלהן ולדווח כי לבית המודבר אין כניסה יותר בשבילן. כדי שההדברה תהיה מקצועית באמת, חשוב להזמין מדביר עם ניסיון בהדברת נמלים שגם נותן אחריות על העבודה.

סוגי הדברה
המלחמה בנמלים מוכרת ונחשבת לבעיה עולמית, ולכן שוק הדברת הנמלים מתחדש ומתעדכן על בסיס קבוע. ההדברה העכשווית ביותר בשוק ההדברות היא הדברה אלקטרונית. במהלך ההדברה מתקינים בתוך הבית מכשירים הפולטים גלי קול. המכשירים מכסים את הרדיוס של כל הבית וגורמים לנמלים לשמוע גלי קול שהן אינן מסוגלות לסבול. היתרון של ההדברה האלקטרונית הוא בכך שהיא משפיעה על סוגי חרקים רבים וגורמת להסתלקותם מהבית כל עוד מכשירי ההדברה פועלים.

צריכים הדברה של נמלים בדירה? אל תהססו  אבי המדביר הכי טוב בעיר