הדברת נדלים

 כמו גם העקרבים הם ממשפחת פרוקי הרגליים. הנדלים הם חיות מוזרות למראה, הגוף שלהם בנוי ממספר גלילים המחוברים אחד לשני כמו בשרשרת. רוב סוגי הנדלים אינם מסוכנים כלל לבני האדם. הם בדרך כלל מפחידים יותר ממסוכנים. צבע הנדלים הוא חום בדרך כלל. יש מספר סוגי נדלים שהם ארסיים שיש להם ארס בציפורני רגליהם. עקיצתם אינה הורגת היא רק גורמת לכאבים חזקים, אדמומיות, נפיחות, חום ואפילו תופעות של בחילה. נדלים אלו קל לזהות, צבעם הוא בדרך כלל שחור וצהוב והארס בציפורני רגליהם הוא בצבע אדום הדברת נדלים צהובים מומלצת בקיץ נדלים שחורים בחורף. 

הדברת נדלים – איך מתמודדים עם הופעתם? הנדלים בדרך כלל לא יופיעו סתם כך בשטח ביתכם. הנדלים מצויים יותר בשטחים פתוחים, מתחת לסלעים. עורם החיצוני של הנדלים מאוד דק והם עלולים להתייבש בשמש, לכם הם אוהבים להסתתר ויוצאים בחשיכה למקומות עם לחות.

לא כל חברת הדברה יודעת להתמודד עם נדלים, להתאים את סוג ההדברה הנכון ואת אופן ההדברה. ריסוס בשטח פתוח לא יעיל כלל, אחרי זמן לא רב כל חומר הריסוס מתנדף ברוח. רק בשטחים יותר מבויתים וסגורים ניתן לבצע הדברה נגד הנדלים. מומלץ לוודא לפני הזמנת חברת ההדברה שהיא מנוסה בהדברות נגד נדלים, יודעת איזה חומרי הדברה מומלצים ואיך תהליך ההדברה נעשה בדרך היעילה ביותר.

[content_block id=21]

הדברת נדלים – מה חשוב לברר לפני שבחורים חברת הדברה? השוק שופע בחברות הדברה שונות, על כן בבואכם לבחור מדביר שיבצע אצלכם בבית פעולת הדברה נגד הנדלים חשוב מאוד לשים דגש על הנושאים הבאים:

קודם כל, אסור לקחת מדביר שאין לכם עליו המלצות! בקשו המלצות משכנים מכרים חברים ותיקים, העיקר אל תיקחו מדביר ללא המלצות.

כמו כן, בדקו היטב שהמדביר אותו בחרתם יש לו רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה על החומרים שאיתם הוא משתמש במהלך ההדברה.

עולם ההדברות מתקדם כל הזמן, לכן חשוב לבחור מדביר שעבר הכשרה לאחרונה, מודע לכל הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות בשוק וחומרי ההדברה הכי טובים.

אבי המדביר יענה לכם על כל הדרישות ויבצע את פעולת ההדברה לשביעות רצונכם. צרו קשר עוד היום