הדברת פרעושים

הדברת פרעושים – הגנה על ידידיכם הטובים ביותר

הדברת פרעושים תעזור לכלבים שלכם לעבור את עונת הקיץ בלי לנשוך את עצמם עד זוב דם. כמעט כל בעלי הכלבים מכירים את המצב בו נראה שהכלב שלכם רודף אחרי הזנב של עצמו. הוא מנסה לרוץ אחריו הלוך ושוב, ללא הפסקות ובמעגלים קבועים עד שהוא מתייאש, מתיישב ונושך את עצמו מרוב תסכול. אם תבדקו מקרוב, סביר להניח שתגלו כי לא מדובר בתסכול אלא בתחושת גירוד ועקיצות קשות אשר נובעות מהעובדה שפרעושים קטנים התיישבו על הכלבלב ומענים אותו במשך מספר ימים. אם תהיו מעוניינים למנוע את הסבל הזה מראש, תוכלו לנקוט במספר דרכים אשר יעניקו לכלב שלכם שלווה ולכם מנוחת הנפש מהעובדה שהוא רגוע ומרוצה מהחיים.

הדברת פרעושים – לא לבתים בלבד

שמפו נגד פרעושים

לאחר שהבינו בחברות התרופות כי חיות הבית עלולות לסבול מפרעושים בתדירות גבוהה, הן עשו ניסויים רבים כדי לפתור את הבעיה. אחת הדרכים הטובות ביותר שעלו עליהן באמצעות ניסויים אלו הוא השמפו בו משתמשים לביצוע הדברת פרעושים על בעלי החיים עצמם. השמפו מכיל חומרים מיוחדים אשר עוטפים את הפרעושים, וברגע ששוטפים את הפרווה הפרעושים נשטפים ביחד עם השמפו ומותירים את הכלב שלכם נקי ומאושר.

קולר נגד פרעושים

את הקולר המיוחד ניתן למצוא בכל חנות אשר מוכרת ציוד לחיות מחמד. את הקולר ניתן לשים על חתולים וכלבים כאחד והוא הורכב במיוחד כדי לדחות פרעושים באמצעות חומרים מיוחדים דוחה הקולר את הפרעושים אשר חפצים לעלות על חיית המחמד שלכם ודואג לכך שהיא תישאר נטולת פרעושים וגירודים.

תספורות קבועות

בעונת החורף זקוקות חיות המחמד לפרווה שלהן. בעזרתה הן מתחממות בלילה ומתחסנות כנגד הקור השורר בחוץ. באביב ובקיץ לעומת זאת, הפרווה עלולה להכביד על החיות ולגרום לכך שהן יתחממו יתר על המידה, יזיעו וייאלצו למצוא דרכים לקרר את עצמן. מלבד החימום, צרה נוספת שעלולה לגרום הפרווה בקיץ היא נוכחות של פרעושים. בעונה זו פעילים הפרעושים במיוחד ועל כן פרווה סבוכה מהווה מקום מסתור מצוין עבורם. אם תדאגו לתספורות בתחילת האביב תוכלו להבטיח כי בעלי החיים שלכם לא יסבלו מפרעושים.