מלכת נמלים

ההיררכיה בקיני הנמלים היא מאוד ברורה, תמיד יש סדר וארגון. בכל קן יש ממלכה המורכבת בראש ובראשונה מהדרגה הכי רמה בממלכה: מלכת נמלים. לאחר המלכה, יש נמלים פועלות, ויש חיילות. לכל דרגה ודרגה יש תפקיד ברור וידוע ובעצם התפקיד הראשי של כל הנמלים בקן זה לשרת את מלכת נמלים. מלכת נמלים היא היחידה בקן שתפקידה הוא להזדווג ולהטיל עוד ועוד ביצים ההופכים לזחלים וגדלים לנמלים. ברגע שהזחל הופך לנמלה, היא גם נכנסת להיות אחת מהחבר'ה ומקבלת דרגה.

מלכת נמלים – סוד ההדברה טמון במלכה!
להדביר קן נמלים זוהי פעולה לא פשוטה כלל. הנמלים שורצות בכל מקום, מתרבות בשניות ומתחבאות במקומות שקשה מאוד להגיע אליהן. רוב קיני הנמלים נבנים מתחת לרצפה, עמוק בתוך האדמה. מלכת נמלים יושבת לה עמוק בתוך הקן ומחכה למזון שהנמלים הפועלות מביאות לה. הנמלים הפועלות מעבר לזה שהן דואגות למזון למלכה הן גם מאכילות ומכלכלות את הזחלים הקטנים עד שהם גדלים.

על מנת להצליח להדביר קן נמלים לחלוטין, חייבים להדביר את מלכת נמלים. במלכה טמון הפתרון להדברה. ברגע שנדביר את המלכה, הקן יתפרק. לא תהיה עוד מי שתטיל ביצים ולנמלים הפועלות לא יהיה את מי לשרת. כל הנמלים יעזבו את הקן וילכו לחפש להן קן אחר עם מלכה חדשה.
[content_block id=21]

מלכת נמלים – השיטות להדברת הקן והמלכה
אז איך אפשר להצליח להדביר את המלכה, הרי היא מתחבאת עמוק בתוך המחילה? בתשעים ושבע אחוז מהמקרים מצליחים להדביר את המלכה ולחסל את קן הנמלים לצמיתות, אבל בשלוש אחוז מהמקרים הנוספים העניין מתפשל.

מדבירים מומחים ממליצים על פיתיונות רעילים. בפיתיונות אלו שמים מיני מאכל איכותיים האהובים על הנמלים. המלכה אינה עומדת בפיתוי ויוצאת החוצה מהקן על מנת לטעות מהמאכל הטעים ונופלת במלכודת.

כמובן שבנוסף צריך לפזר ג'ל הדברה ואפילו לרסס על מנת שנהיה סמוכים ובטוחים כי מיגרנו את התופעה לחלוטין.

כדי שלא תפלו בצד השלילי של הסטטיסטיקות, אל תתמהמהו והרימו טלפון  

 לחברת הדברה מקצועית בתחום ההדברת נמלים   052-5122999