פשפש המיטה

פשפש המיטה – שומר נפשו ירחק

מצאתם פשפש המיטה? אצלכם במיטה? אתם בצרה צרורה. פשפש המיטה זו מכה שלא כתובה בתורה. זה מגרד, זה מציק, זה עוקץ ויכול לגרום לפריחה. פשפש המיטה ניזון מדמם של בני האדם, הם מתרבים בקצב מהיר וחיים בתוך המזרון שלכם, בתוך המיטה שלכם. פשפש המיטה נדבק לכל רהיט העשוי מבד שיש לו בו מקום להתחבא ולהתנחל. עקיצת הפשפש אינה כואבת או מגרדת. רק כמה שעות לאחר העקיצה כאשר מופיע על הגוף במקום העקיצה סימן אדום חם ומגרד ניתן להבין כי זוהי עקיצת הפשפש.

פשפש המיטה – איך מזהים שיש לכם בבית פשפשים?

פשפש המיטה זה הסיוט של כל אחד ואחת. דווקא במיטה, מקום המפלט מטרדות היום יום. רק להניח את הראש ולשקוע בשינה עמוקה נטולת דאגות, דווקא שם טורד אותנו פשפש המיטה. וזוהי עוד סיבה נוספת למה אנחנו חייבים להיפטר מהם כל כך מהר, על מנת להחזיר לנו את שלוות הנפש שלנו הנפגעת מכך שנלקח לנו המקום הכי אינטימי, הכי שלנו.

ניתן לזהות כי המיטה שלכם נגועה בפשפשים אם אתם קמים בבוקר מתגרדים כולכם, מלאים בסימנים אדומים, נפוחים חמים ומגרדים. כמו כן, אם הסדין מלא כתמי דם קטנטנים זה גם סימן זיהוי לפשפש המיטה שכן הפשפש מוצץ את הדם של בני האדם בעזרת חדק חד שנמצא במרכז הראש שלו אותו הוא נועץ בבשרו של האדם.

אם אכן זיהיתם כי בביתכם מצוי פשפש המיטה קראו במהירות האפשרית למדביר הכי מקצועי שאתם מכירים. להפטר מפשפש המיטה זה סיפור רציני וצריך לעשותו רק על ידי מישהו מקצועי.

פשפש המיטה – ההדברה:

 הדברת פשפש המיטה נעשית רק על ידי מדביר מקצועי מנוסה וותיק. לעיתים צריך שניים או שלושה סיבובים של הדברות על מנת להצליח להפטר מכל הפשפש ומכל הביצים.

בביצוע הדברת פשפש המיטה צריכים להשתמש בחומר הדברה מיוחד אשר תפקידו הוא להמשיך לפעול גם אחרי שפעולת ההדברה הסתיימה וכל שאר החומרים סיימו את פעולתם וזאת על מנת להשמיד את הדור הבא של הטפילים.