ריסוס

ריסוס – איך להכין את הבית לפני ריסוס?

ריסוס והדברה הן שתי מילים נרדפות לעונת הקיץ. בזמן עונה זו, החרקים מטפסיםלפני הקרקע ומתחילים לשוטט בחיפושים אחר מזון. יש חרקים שנשארים בחוץ, ותוחמים את חיפוש המזון שלהם לפחי אשפה ורחובות העיר, וישנם כאלו פחות נעימים, הנכנסים לכל בית אותו הם רואים. רוב מכריע של בני האדם אינם מעוניינים במפגש כה קרוב עם חרקים, ועל מחפשים את הדרכים הטובות ביותר למנוע ביקורים עתידיים מסוג זה. הפתרון של ריסוס מתאים במיוחד למקרים כאלו. מדביר מקצועי מגיע עד פתח הבית, מבצע עבורכם ריסוס כולל והבית נקי מחרקים לפרק זמן ארוך במיוחד. אבל מה צריך לעשות כדי שההדברה תהיה אפקטיבית?

ריסוס- כל ההכנות הדרושות

הזזת רהיטים

רוב המדבירים לא דורשים מבעלי הבית לבצע הזזת רהיטים כלשהי, אך מבחינתם הרעיון מומלץ וחשוב במיוחד. על ידי הזזה של הרהיטים אפשר להגיע לכל הסדקים והחורים אליהם לא ניתן להגיע במהלך ריסוס רגיל. אמנם מקומות אלו נראים זניחים וקטנים, אך הם המקומות הטובים ביותר לשהייה ומחייה של חרקים, ולכן כדאי במיוחד לגלות מקומות אלו ולרסס אותם בהתאם.

איטום חורים

אפשר לבצע ריסוס כל פעם מחדש, אך אם הבית לא אטום החרקים ימשיכו להיכנס. כדי למנוע כניסה מוחלטת של חרקים יש לאטום את כל החורים והסדקים הקטנים הקיימים בבית. חור קטן מעל הדלת, סדק קטן בקיר האמבטיה, אלו בדיוק המקומות מהם משתחלים החרקים לתוך חיינו, ואם ברצוננו לסלקם, יש לאטום את החורים הללו פעם אחת ולתמיד.

ניקיון הבית

אמנם ריסוס מלכלך מעט את הבית, אז יש שיטענו לפי ההיגיון שרצוי לנקות לאחר שמלכלכים, ובמקרה זה ההנחה אינה נכונה. ריסוס הבית דורש מספר תנאים מיוחדים וביניהם לא לשטוף את הרצפה מספר ימים לאחר ההדברה. בית שהיה מעט מלוכלך לפני ההדברה יהפוך למלוכלך מאוד ויגרום לבעליו תחושה לא נעימה. מסיבה זו רצוי לנקות את הבית לפני, כך שהבית יתלכלך מעט במהלך הריסוס,אך לא ייראה במצב נוראי בסיום התהליך.

זקוקים להזמין ריסוס עוד היום? צלצלו אל אבי המדביר 054-4386025   ולא תתחרטו!