ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים – נא להכיר, טרמיטים!

טרמיטים, פעם שמעתם עליהם? לאלו מבנינו שעוד לא נתקלו בחיה משונה זו, ניתן הסבר קצר על קצה המזלג. הטרמיט מגיע אלינו מארצות המזרח. הטרמיטים אוהבים חום ולכן מפציעים בעיקר בחודשי הקיץ. הטרמיטים אוהבים לחיות במקומות חשוכים ואפילים לכן הם מתחבאים בחדרים חשוכים בבתים, כמו מחסנים ובמזווים. כמו כן, הטרמיטים ניזונים מתאית העץ ולכן נמשכים למקומות עם עץ, בין אם זה ביערות ושטחים פתוחים ובין אם זה בבתי מגורים. חשוב להיות עם יד על הדופק ולמנוע את כניסת הטרמיטים לביתכם. אך אם חלילה בכל זאת מצאת טרמיטים מעופפים בביתכם, חשוב לבצע ריסוס טרמיטים בהקדם האפשרי. אבי המדביר יבצע לכם פעולה זאת ביעלות ובאחריות.

ריסוס טרמיטים – לידע הכללי…

הטרמיטים נראים כמעט כמו נמלים אך יש בין הטרמיטים לנמלים מספר הבדלים. ראשית, צבע הטרמיטים בהיר יותר ואילו רוב הנמלים הם בצבעים כהים, שחור וחום. ישנם נמלים בודדות בצבעים בהירים יותר ולכן ניתן להתבלבל בין הטרמיטים לנמלים. אך רוב הטרמיטים הם בצבע צהוב עד חום בהיר.

הבדל נוסף שקיים בין הטרמיטים לנמלים הוא שלטרמיטים ישנם כנפיים בעוד לנמלים אין. ולכן הטרמיטים יכולים לעוף בכל מקום ובמיוחד ברחבי הבית. אז אם ראיתם נמלה מעופפת, דעו לכם שזהו לא קסם, זהו טרמיט!

הטרמיטים מתרבים במהירות הבזק. קן של טרמיטים יכול להכיל מאות ואפילו אלפי טרמיטים. את תופעת הטרמיטים ניתן לכנות כמגיפת הטרמיטים מרוב המהירות שתופעה זו מתפשטת, ממש כמו מגיפה. את מגיפת הטרמיטים ניתן למגר רק על ידי ריסוס טרמיטים מקצועי.

ריסוס טרמיטים – למה דווקא ריסוס?

את הטרמיטים ניתן להרוג בכל צורות הדברה, אך השיטה היעילה ביותר היא השיטה של ריסוס טרמיטים. ברגע שגילינו טרמיטים בבית אנו רואים אותם מסתובבים בכל עבר, אך יש עוד מלא טרמיטים שמסתתרים בתוך העץ ובתוך המשקופים שאנו לאו רואים אותם ולא יכולים להגיע אליהם על ידי הדברה רגילה.

במהלך ביצוע ריסוס טרמיטים מחדירים חומר רעיל לתוך העץ והטרמיט מת. לביצוע פעולת ריסוס טרמיטים מסובכת כזו מומלץ לפנות לאבי המדביר.

את אבי המדביר ניתן להשיג בטלפון מספר 054-4386025. בהצלחה!